Regulamin i polityka prywatności


REGULAMIN I POLITYKA PRYWATNOŚCI:

Administratorem danych osobowych będzie Patrycja Kucharczyk, Leśniki 2/2, 66-110 Babimost, adres e-mailpatrycja.kucharczyk80@gmail.com.

Niniejszy regulamin i polityka prywatności opisują zasady postępowania z danymi osobowymi oraz informuje o wykorzystywaniu plików cookies w ramach funkcjonowania bloga Alabastrowa Herbata dostępnego pod adresem http://www.alabastrowaherbata.pl.

§ 1. Agresja

Wszelkie przejawy agresji słownej zarówno w stosunku do administratora jak i czytelników będą usuwane, a w najgorszych przypadkach zgłaszane do odpowiednich organów oraz instytucji. Na blogu alabastrowaherbata.pl obowiązuje przestrzeganie kultury osobistej i szacunku wobec użytkowników strony.

§ 2. Komentarze

Użytkownicy mają prawo do umieszczenia komentarzy na różne sposoby w tym publicznie i anonimowo. Na blogu alabastrowaherbata.pl obowiązuje prawo do dyskusj, jednak komentarze typu ,,spam'' oraz reklamy blogów będą natychmiast usuwane.
§ 3.Konkursy

Blog Alabastrowa Herbata ma prawo do organizowania konkursów. W chwili organizacji w/w użytkownik/uczestnik otrzymuje osobny regulamin, który zawiera: konkretne wytyczne konkursowe, informację o trwałym usunięciu ewentualnie wymaganych danych osobowych, podstawę prawną oraz informacje dotyczące ewentualnych partnerów, z którymi zostanie nawiązana współpraca.

§ 4. Prawa autorskie

Wszystkie treści na blogu są własnością administratora, a tym samym podlegają ochronie prawnej. Co za tym idzie ja,  autorka bloga Alabastrowa Herbata, nie wyrażam zgody na kopiowanie oraz powielanie treści zamieszczanych na stronie, jako własne, bez mojej pisemnej zgody. Jeżeli użytkownik strony chce używać treści autorstwa administratora (w tym zdjęć, tekstów etc.), ma obowiązek posłużyć się źródłem w postaci linku.
§ 5. Polityka prywatności - ochrona danych osobowych
Administrator gwarantuje poufność wszelkich udostępnionych mu danych osobowych przez użytkownika, nie sprzedaje i nie przekazuje osobom trzecim danych uzyskanych od Użytkowników.

Blog Alabastrowa używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies (tzw. ciasteczek). W związku z tym powyższy regulamin w dużej mierze opiera się na regulaminie oraz polityce prywatności firmy Google (link). Administrator bloga korzysta również z narzędzia do analizy m.in. statystyk, treści na blogu, celem dostosowania ich do wybranej grupy odbiorców/czytelników (mowa tu o Google Analytics).        
W/w narzędzie mogą także stosować współpracujący administratorem właściciele firm, reklamodawcy oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W przypadku podjęcia współpracy z daną firmą, zostanie ona wyszczególniona w w/w Regulaminie, w postaci edycji. Jak wygląda przechowywanie danych przez Google Analytics można znaleźć tutaj.

§ 7.. Podanie danych przez Użytkownika.

Podanie danych przez Użytkownika zawsze jest w pełni dobrowolne. Niewyrażenie zgody na podanie danych przez Użytkownika może skutkować brakiem dostępu do niektórych funkcji bloga.


* Autorka bloga Alabastrowa Herbata zastrzega sobie prawo do modyfikacji powyższego regulaminu, w przypadku dostosowania go do zmieniających się przepisów. Administratorka zastrzega sobie prawa autorskie do powyższego regulaminu.


Komentarze